Hoď se do pogody /

Soubor povídek ze života, které střídavě píší otec a dcera. Většina lidí má tátu, ale já mám tatu. Můj tata je, jak to jen hezky říct... přírodní úkaz, lokální baron Prášil. Na jeho obhajobu uvádím, že za to nemůže. Naše rodina Pogodů je totiž hodně bizarní seskupení bláznů a toto není ani tak kniha...

Full description

Main Author: Pogodová, Sandra, 1975-
Other Authors: Pogoda, Richard, 1944-
Format: Book
Language: Česky
Published: Praha : Cosmopolis, 2019
Edition: První vydání
Subjects:
Konspekt: 821.162.3-3
929
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Summary: Soubor povídek ze života, které střídavě píší otec a dcera. Většina lidí má tátu, ale já mám tatu. Můj tata je, jak to jen hezky říct... přírodní úkaz, lokální baron Prášil. Na jeho obhajobu uvádím, že za to nemůže. Naše rodina Pogodů je totiž hodně bizarní seskupení bláznů a toto není ani tak kniha, jako dokořán otevřené okno do našeho obýváku. Vítejte! Doporučuji odskočit si, pak se posadit, slabší nátury se prosím přikurtují, a můžeme začít. Přísaháme s tatou, že všechny příběhy, které zde vyprávíme se opravdu staly. To je na tom to nejlepší! Nakladatelská anotace.
Soubor povídek ze života, které střídavě píší otec a dcera. Dvojici autorů těchto nevážně laděných povídek, založených na skutečných rodinných a sousedských příhodách, tvoří herečka a moderátorka Sandra Pogodová a její otec Richard Pogoda, hudebník a "lokální baron Prášil", jak jej dcera charakterizuje. Svéráznost obou autorů slibuje netradiční oddechové čtení.
Item Description: Dotisk v roce 2020
Physical Description: 207 stran : ilustrace, portréty ; 19 cm
ISBN: 9788027122240